Kontakta Oss

Vi har både förmågan och resurserna att lösa problem och hitta nya optimala lösningar. Som erfaren underleverantör till bland andra fordonsindustrin är vi redo att uppfylla mycket varierande krav och nivåer av komplexitet. Vi lyssnar noga på dig som kund och utvecklar den bästa lösningen för din utmaning.

Kontaktpersoner

Marknad/Försäljning

Stephan Bengtsson
VD/Ägare
stephan.bengtsson@safeman.se
+46 454 970 09
+46 703 17 16 06
Frida Silvervret
Marknad- och produktchef Safewater
frida.silvervret@safeman.se
+46 454 97 008
+46 768 80 33 39
Mikael Skåre
Affärsutvecklare
mikael.skare@safeman.se
+46 454 97 055
+46 706 35 35 90
Fedra Larsson
Produktchef Prefence & Platschef Trelleborg
fedra.larsson@prefence.se
+46 410 58 826
+46 703 25 17 76
Suzana Krstevska
Innesäljare & Order Prefence
suzana.krstevska@prefence.se
+46 410 58 820
+46 733 72 80 08

Produktion

Jerry Gustafsson
Operativt ansvarig
jerry.gustafsson@safeman.se
+46 454 970 38
+46 706 97 90 17
Richard Martinsson
Planering
rickard.martinsson@safeman.se
+46 454 970 43
+46 763 08 32 41

Inköp

Susanne Karlsson
Inköp
susanne.karlsson@safeman.se
+46 454 970 45
+46 763 45 14 35

Ekonomi/ Administration/ Kvalité

Anna Svensson
Ekonomiansvarig
anna.svensson@safeman.se
+46 454 970 16
+46 766 44 18 43
Hans Dahl
Kvalité och Administrationsansvarig
hans.dahl@safeman.se
+46 763 19 19 43
+46 454 970 42
Erica Nilsson
Kundkontakt & Order
erica.nilsson@safeman.se
+46 761 97 48 08
+46 761 974 808
Therese Colbrand
Ekonom
therese.colbrand@safeman.se
+46 454 970 50
+46 763 28 52 97
Anna Eliasson
Applikationsansvarig
anna.eliasson@safeman.se
+46 454 97 004
+46 761 66 89 74
Joakim Jaldegård
Kvalités tekniker
joakim.jaldegard@safeman.se
+46 454 970 03
+46 735 05 76 93

Teknisk Utveckling

Ingemar Melin
Produktutveckling/ Design
ingemar.melin@prefence.se
+46 410 58 822
+46 734 47 43 24
Lars-Åke Lindell
Teknisk utveckling
lars-ake.lindell@safeman.se
+46 454 97 051
+46 709 73 05 76
Ingmar Eng
Teknisk utveckling
ingmar.eng@safeman.se
+46 454 97 054
+46 735 20 71 32
Fredrik Elander
Teknisk utveckling & Automationstekniker
fredrik.elander@safeman.se
+46 454 97 033
+46 700 904 059
Fredrik Rådén
Teknisk utveckling
fredrik.raden@safeman.se
+46 454 970 21
+46 735 14 01 01
Ildiko Lundin
Teknisk utveckling
ildiko.lundin@safeman.se
+46 735 37 23 20
+46 454 970 91

Safeman Rwanda Ltd.

Beatrice Vinberg
Plats- Säljchef Rwanda
beatrice.vinberg@safeman.rw
+250 781 055 906
+46 768 760 531
Maximilien Mugema
Assistant General Manager
maximilien.mugema@safeman.rw
+250 783 72 73 11

Kontor

Olofström

info@safeman.se
Östra Ringvägen 209
293 40 Olofström
0454-970 00

Trelleborg

info@prefence.se
Maskingatan 20
231 66 Trelleborg
0410-588 20
CAPTCHA
Denna fråga är för att säkerställa att du är en användare och för att förhindra skräppost.
Image CAPTCHA
Fyll i de tecken som finns i bilden.

Share this content.